Poświęcenie Przedszkola Anioła Stróża

GRUDNIA – UROCZYSTOŚĆ POŚWIĘCENIA PRZEDSZKOLA

To bardzo ważny dzień w historii naszego przedszkola. Zaprosiliśmy na uroczystość ważnych gości. Święcenia dokonał proboszcz naszej parafii, ksiądz kanonik Marian Świątek, towarzyszył mu ksiądz Kazimierz Radomski, który uczy nasze dzieci religii. Zaszczycił nas też swoją obecnością burmistrz Redy, pan Krzysztof Krzemiński. Po programie artystycznym, w którym wystąpiły przedszkolaki 
a przygotowanym przez panie: Anię i Asię, rodzice mogli obejrzeć przedszkole. Ciocia Janka upiekła pyszne ciasto i poczęstowała gosci kawą. Goście przynieśli upominki – bardzo serdecznie za nie dziękujemy, wiemy, że ofiarowane z serca. Jeszcze raz dziękujemy czcigodnym gościom, rodzicom, dziadkom, przyjaciołom za ich wiele dla nas znaczącą obecność.

Dodaj komentarz